Zlacení - práce s plátkovým zlatem

Zlacení - práce s plátkovým zlatem
1024,56 Kč *

Ceny incl. DPH plus náklady na dopravu

Doba dodání: 1 - 3 Pracovní dny

  • CZ270-115400
Když po něm sáhnete, doslova se vám rozplyne před očima - kouzlo plátkového zlata spočívá... více
Informace o produktu "Zlacení - práce s plátkovým zlatem"

Když po něm sáhnete, doslova se vám rozplyne před očima - kouzlo plátkového zlata spočívá v neposlední řadě v jeho nesrovnatelné křehkosti. Ve svém nově vydaném a přepracovaném bestselleru, který se již dávno stal standardním dílem, ukazuje mistr pozlacovač Hans Kellner, jak s tímto tenkým materiálem pracovat.
Nanášení plátkového zlata je významným, nikoli však rozhodujícím pracovním krokem při zlacení; faktory, jako je úprava podkladu, výběr vhodného nástroje a znalost správné techniky, zaručují často velkolepé výsledky. díky svým zkušenostem mistra pozlacovače a didaktickým schopnostem je
Hans Kellner předurčen k tomu, aby zájemcům poskytl fundovaného a srozumitelného průvodce prací s plátkovým zlatem. Na více než 300 barevných ilustracích a ve srozumitelných textech představuje podrobné pracovní postupy, techniky a příklady projektů a předává tipy i dlouholeté osvědčené recepty ze své dílny. Díky svému praktickému významu a odborným znalostem je tento svazek nepostradatelnou příručkou pro všechny hobby i profesionální pozlacovače.

Autor: Hans Kellner

232 stran, 338 barevných ilustrací, pevná vazba

Související odkazy na "Zlacení - práce s plátkovým zlatem"