Goldmarie® Stříbrný listový transfer

214,80 Kč *
Obsah: 10 leaf (21,48 Kč * / 1 leaf)

Ceny incl. DPH plus náklady na dopravu

Doba dodání: 1 - 3 Pracovní dny

Svazek:

Formát:

  • CZ495-0950950t10
GOLDMARIE® Stříbrné plátky - Pravé ryzí stříbrné plátky. ZÁŘIVÝM VRCHOLEM PRO GURMÁNY.... více
Informace o produktu "Goldmarie® Stříbrný listový transfer"

GOLDMARIE® Stříbrné plátky - Pravé ryzí stříbrné plátky.

ZÁŘIVÝM VRCHOLEM PRO GURMÁNY. Použijte zlatou nebo stříbrnou barvu k vylepšení jídla a nápojů. Zlaté a stříbrné výrobky od GOLDMARIE vám dodají zvláštní nádech. Dolaďte své jídlo a nápoje při slavnostních příležitostech nebo darujte něco speciálního.

Jedlý stříbrný list je vylisován na přenosovém papíře v 10 nebo 25 listech ve vázané brožuře. Samotný stříbrný list je přitisknutý na hedvábný papír a lze jej nůžkami nastříhat do požadovaných formátů.

Na kvalitu našich výrobků klademe ty nejvyšší nároky. Všechny výrobky podléhají stanoveným kontrolám kvality.

Obecně jsou ke konzumaci vhodné plátky zlata od 22 karátů a plátky ryzího stříbra (složka potravin č. E 175). Tento jedlý stříbrný list byl testován a certifikován zemským úřadem Landesgewerbeanstalt. Jedlý zlatý list (=potravinářské barvivo č. E175) a jedlý stříbrný list (=potravinářské barvivo č. E174) je v Německu použitelnou přísadou do pralinek, likérů, cukrovinek a pečiva.
Všechny výrobky z jedlého zlata a jedlého stříbra jsou vyráběny v manufaktuře na výrobu jedlého zlata pod nejvyšší kontrolou potravinářské výroby. To je doloženo certifikáty, např. od LGA.

Formát: 50 x 50 mm nebo 80 x 80 mm / Balicí jednotka: 10 listů nebo 25 listů

Větší množství na vyžádání: info@noris-blattgold.de

Jedlé zlaté lístky (potravinářské barvivo E 175) a stříbrné lístky (potravinářské barvivo E 174) jsou v Německu zakázanou přísadou do pralinek, cukrovinek, pečiva a likérů. Existují výjimky nebo povolení pro šumivé víno nebo šumivé víno s přídavkem likéru
Mimo Německo je třeba před použitím jedlého plátkového zlata nebo stříbra zkontrolovat právní předpisy příslušné země.

Související odkazy na "Goldmarie® Stříbrný listový transfer"